Základní a Střední škola Kupeckého 576, Praha 4

Základní a Střední škola Kupeckého. Zpráva o poskytování informací. Plně kvalifikovaný pedagogický sbor. Malý počet žáků ve třídách. Základní škola a Střední škola, Praha 4, Kupeckého 576 je zřízena podle 16 školského zákona jako škola určená pro žáky se zdravotním postižením. Vzdělává v malých třídních kolektivech žáky s poruchami učení, poruchami chování případně jiným zdravotním postižením. Podmínkou přijetí je doporučení školského poradenského zařízení. Přípravná třída základní školy. Jsme fakultní š.

OVERVIEW

The website modraskola.cz currently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have parsed zero pages inside the domain modraskola.cz and found two websites linking to modraskola.cz.

MODRASKOLA.CZ TRAFFIC

The website modraskola.cz has seen fluctuating levels of traffic until the end of the year.
Traffic for modraskola.cz

Traffic ranking (by month) for modraskola.cz

Traffic ranking by day of the week for modraskola.cz

Akce Action

ADV - Anime Dance Víkend v Praze. Jeho záčátky, rozvoj a zhodnocení ročníků na kterých jsem byla. A navíc se projdeme po místech na kterých se Advík konal.

RepliCon - Úvod

Rádi bychom vám oznámili termín III. Ročníku veletrhu šermu a fantasy Replicon. Pro letošní rok 2015 chystáme opět mnoho změn a novinek. Veletrh bude ale probíhat v podobném formátu jako v roce 2014. Seznam přihlášených exhibičních a plnohodnotných seminářů, stejně jako seznam přednášek pro rok 2015 budeme průběžně zveřejňovat na stránkách veletrhu www.

WHAT DOES MODRASKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of modraskola.cz Mobile Screenshot of modraskola.cz Tablet Screenshot of modraskola.cz

MODRASKOLA.CZ SERVER

I discovered that a single root page on modraskola.cz took nine hundred and fifty-three milliseconds to come up. Our web crawlers could not find a SSL certificate, so we consider this site not secure.
77.93.211.218

We diagnosed that this website is using the Apache os.

Základní a Střední škola Kupeckého 576, Praha 4

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website modraskola.cz has the following in the web page, "Malý počet žáků ve třídách." I viewed that the website also stated " Základní škola a Střední škola, Praha 4, Kupeckého 576 je zřízena podle 16 školského zákona jako škola určená pro žáky se zdravotním postižením." They also said " Vzdělává v malých třídních kolektivech žáky s poruchami učení, poruchami chování případně jiným zdravotním postižením. Podmínkou přijetí je doporučení školského poradenského zařízení."

SEE SUBSEQUENT DOMAINS

Modrá škola

Vzdelávací program Bratislavskej vodárenskej spoločnosti, a. Čo je vzdelávací program Modrá škola? Prečo vzdelávanie o vode? Pitné fontány pre školy. Logo Modrá škola na stiahnutie.

Modra Srebrina

Od nekdaj je pesem tožba in tolažba in v vsaki se najdeš kot glavni igralec. Namesto uvoda, vam podarim pesem. Tisti mesec, ko vlada bodika, sem zrasla iz matere, prilagojena za vse mogoče podlage. V snegu sem najbolj zelena, z rdečim patnoštrom jagod. Polna čustev in trda kot ebenovina se grebem z resnico in za pravice. Nikoli ne sodim črnim dušam, le zbodem, če kje je potreba. Do cvetja na jablani, samo čakam na jugo, da ga omede z vej.

Početna - Modrastijena.com - mramori, graniti, kamini, peći, pločice, keramika.

Kamini - ložišta na vodu. Kamini - ložišta na vodu. Mramori i graniti iz cijeloga svijeta. Za sve kupce osigurali smo najbolje iz svijeta mramora i granita. Mramori i graniti iz cijeloga svijeta. Za sve kupce osigurali smo najbolje iz svijeta mramora i granita. Visoka Glavica bb, 88220 Š.

Modrá střecha

Dejte o sobě vědět! Je to jednoduché. Zvládnete to za pár minut. Ptejte se na jejich názory. Ukažte své znalosti a dokažte, že jste profesionálem. Odpovídejte na jejich otázky ve fórech a vybudujte si dobré jméno. Ukažte se uživatelům z celé České republiky.